Проїзд і перебування

Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn Polska

Організатори виставки гарантують безкоштовні автобуси від Центрального вокзалу у Варшаві до Птак Експо.

На ЛІТАКУ

Москва (коди аеропортів WRW) має два аеропорти: Міжнародний Аеропорт ім. Ф. Шопена (IATA: WAW), що підтримують всі основні авіакомпанії та Аеропорту у Модлине (IATA: WMI), що підтримують дешеві авіакомпанії. Warsaw Expo також зручно розташований щодо аеропорту в Човні (IATA: LCJ). З-за найкраще поєднання з Warsaw Expo, ми настійно рекомендуємо вам використовувати з Аеропорту Ф. Шопена.

На ПОЇЗДІ

Варшава має три залізничні станції для поїздів далекого прямування: Центральний Вокзал (Варшава Центральна), Східний Вокзал (Варшава Східна) і Західний Вокзал (Варшава Західна). З-за найкраще поєднання з Warsaw Expo, ми рекомендуємо використовувати від Західного Вокзалу.

На АВТОБУСІ

Більшість автобусів прибуває та відправляється з автовокзалів: Західного Вокзалу (Варшава Заходня АВТОВОКЗАЛ) і Східного Вокзалу (Варшава Східна АВТОБУСНОЇ станції), що знаходяться поруч залізничних станцій з однаковими назвами.

Відвідувачам Warsaw Expo, рекомендуємо скористатися терміналу, розташованого на Західному Вокзалі завдяки зручному зв’язку з міжнародними автобусними лініями; Eurolines і Ecolines.

Швидкісний автобусний маршрут Польський Автобус (з Праги, Братислави, Відня і Берліна), він зупиняється на зупинках Метро Млоцины і Metro Wilanowska, які спілкувалися з Варшавської лінії метро.

ЯК ДІСТАТИСЯ ДО ПТАХ WARSAW EXPO ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ (ZTM)

Warsaw Expo розташований в західній приміській зоні Варшави поруч з Надаржина. На перевалі до нас лінії приміських 703, 711, 733 зупинці P+R Краківська. Слід зійти на зупинці Paszków. Міські автобуси їздять раз в півгодини, зазвичай з 5:00 до 23:00(крім нічних автобусів). Ми настійно рекомендуємо вам завжди дізнатися розклад руху громадського транспорту. При покупці квитків майте на увазі, що Warsaw Expo в 2 зоні аеропорту,

Ціна квитка на 20 хвилин 3,40 злотих,

Ціна квитка на 75 хвилин-це 4,40 злотих.

ЯК ДІСТАТИСЯ ДО ПТАХ WARSAW EXPO ЛІНІЯМИ ПРИВАТНИМИ

Лінія MIMTRANS

Лінія до/з Варшави (№ 1 ВАРШАВА-МЩОНУВ) розклад доступний за адресою http://www.mimtrans.pl/rozk%C5%82ad-jazdy1

ПАРКОВКА:

Як єдине виставково-конференційний центр в центрі країни ПТАХ Warsaw Expo пропонує своїм гостям більше 12 000 паркувальних місць.

БАЗА ГОТЕЛІВ:

Щоб полегшити бронювання готелю, ПТАХ Warsaw Expo підготував список рекомендованих місць, які знаходяться в тому ж районі. Готелі були розділені на кількість наявних зірок. Щоб побачити список готелів заходь сюди: http://warsawexpo.eu/dla-odwiedzajacych/baza-hotelowa