ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИСТАВКУ

China Homelife Poland – імпортуйте продукцію безпосередньо від більш ніж 1700 провідних постачальників з Китаю.

China Homelife Poland (29.05.2019 – 31.05.2019) – це ефективна бізнес платформа для провідних китайських компаній, які хочуть співпрацювати з компаніями Центральної і Східної Європи. Покупцям гарантується найвища якість і величезний асортимент продукції з Китаю.
China Homelife Poland – це VIII виставка, яка сбірает більш ніж 1200 провідних китайських постачальників продукції, і пропонує імпортерам, трейдерам і покупцям вигідні комерційні можливості імпорту високоякісної продукції безпосередньо від виробників за вигідними цінами. У цьому році, на виставці найбільше буде представлена продукція з таких галузей як: текстиль і одяг, меблі, побутова техніка, будівельні матеріали, освітлення, господарські продукти, подарункова продукція.

Компанія Meorient International Exhibition Co. Ltd, Shanghai являється провідним координатором у сфері бізнесу з Китаєм. Виставку відвідають гості не тільки з Польщі, але також Росії, Білорусі, України, Угорщини, Чехії, Латвії та інших країн.

Організація виставки China Homelife щорічно проходить у 11 країнах світу: Мексиці, Туреччини, Польщі, Єгипті, Бразилії, Йорданії, Казахстані, Південній Африці, Індії, ОАЕ, Іран.
Meorient International Exhibition Co Ltd працює більш 22 років і максимально використовує отриманий досвід роботи на китайському ринку для налагодження контактів між імпортерами та виробниками з Китаю.

БЕЗКОШТОВНА парковка для гостей Конгресу та Виставки
Якщо ви хочете приїхати на ярмарок на машині, ви можете скористатися безкоштовним паркуванням на території Птах Warsaw Expo, обов’язкова попередня реєстрація тут:

http://kongres.szef.co/formularze/kongres-targi-2019-ru

та відправлення організатору реєстраційний номер транспортного засобу на пошті: parking@wig:waw:pl для отримання перепустки в листі.

БЕЗКОШТОВНИЙ міський автобус до ярмарку
Організатори також надають безкоштовний автобусний транспорт, що йде від Центрального залізничного вокзалу до Ptak Warsaw Expo з 09:00 до 16:00, відходячи від вказівної зупинки між станцією і торговим центром Злоти Тераси (Золоті Тераси)

Economic Congress-Horizontal