ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИСТАВКУ

China Homelife Польща – імпортуйте продукцію безпосередньо від більш ніж 1200 провідних постачальників з Китаю.

China Homelife Польща – це ефективна бізнес платформа для провідних китайських компаній, які хочуть співпрацювати з компаніями Центральної і Східної Європи. Покупцям гарантується найвища якість і величезний асортимент продукції з Китаю.
China Homelife Poland – це VII виставка, яка соберает більш ніж 1200 провідних китайських постачальників продукції, і пропонує імпортерам, трейдерам і покупцям вигідні комерційні можливості імпорту високоякісної продукції безпосередньо від виробників за вигідними цінами. У цьому році, на виставці найбільше буде представлена продукція з таких галузей як: текстиль і одяг, меблі, побутова техніка, будівельні матеріали, освітлення, господарські продукти, подарункова продукція.

Компанія Meorient International Exhibition Co. Ltd, Shanghai являється провідним координатором у сфері бізнесу з Китаєм. Виставку відвідають гості не тільки з Польщі, але також Росії, Білорусі, України, Угорщини, Чехії, Латвії та інших країн.

Організація виставки China Homelife щорічно проходить у 11 країнах світу: Мексиці, Туреччини, Польщі, Єгипті, Бразилії, Йорданії, Казахстані, Південній Африці, Індії, ОАЕ, Іран.
Meorient International Exhibition Co Ltd працює більше 22 років і максимально використовує отриманий досвід роботи на китайському ринку для налагодження контактів між імпортерами та виробниками з Китаю.