ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИСТАВКУ

Восьма міжнародна виставка China Homelife відбудеться 29-31 травня 2019 року у виставковому комплексі Ptak Warsaw Expo в Надажині, недалеко від Варшави.

Організатором виставки є Meorient, який вже багато років розвиває китайський бізнес по всьому світу.

У виставці China Homelife щороку представлено понад 1700 ретельно відібраних китайських експонентів з таких галузей, як електроніка, будівельні матеріали, меблі, одяг і текстиль, освітлення, домашні меблі та подарунки.

На додаток до китайської виставки Homelife, China Machinex зосереджена на машинобудуванні. Експоненти пропонують свої кращі продукти з наступних галузей: електроенергію та нову енергію, машини, обладнання та інструменти.

Учасники ярмарку мають у своєму розпорядженні спеціальну зону складання матчів – і вона надає допомогу у перекладі, щоб спілкування з китайськими постачальниками було максимально простим. Перед ярмаркою можна організувати зустріч з прекрасно вибраним експонентом. Програма Hosted Buyer також працює для найбільших імпортерів, що пропонує безліч ексклюзивних переваг. Однак бізнес – не все – під час виставки щорічно проводяться цікаві культурні заходи.

БЕЗКОШТОВНА парковка для гостей конгресу та виставки

Якщо ви хочете приїхати на ярмарок на автомобілі, ви можете скористатися безкоштовною автостоянкою в районі Ptak Warsaw Expo: Необхідна передумова онлайн

http://kongres.szef.co/formularze/kongres-targi-2019

і відправлення організатору реєстраційного номера транспортного засобу за наступною адресою: parking@wig:waw.pl

БЕЗКОШТОВНИЙ міський автобус до ярмарку

Організатори також надають безкоштовний автобусний транспорт, який прямує від Центрального залізничного вокзалу – Ptak Expo Варшави з 09:00 до 16:00, вилітаючи з позначеної зупинки між вокзалом і CH Złote Tarasy

Economic Congress-Horizontal